Apartament Gold 61

  • 37 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Warschau te genieten, verblijf in Apartament Gold 61 Warschau, gelegen op 25 minuten lopen van het Museum Frédéric Chopin en op 3 km afstand van het Nationaal Stadion van Warschau. Dit appartement is gelegen op 300 meter wandelafstand van Warszawa Centralna treinstation en op een korte afstand van Noakowskiego 01 busstation.

Dit appartement biedt gasten een balkon, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij de accommodatie. Verder kunt u genieten van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Ervaar ultiem comfort in de keuken van Apartament Gold 61, voorzien van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei.

Het appartement is in de Centrum wijk van Warschau, binnen slechts 8 minuten wandelen van de Gouden Terrassen gelegen. Het POLIN Museum ligt op 2 km van deze accommodatie. Apartament Gold 61 ligt in de buurt van het metrostation Rondo ONZ.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartament Gold 61 Warschau
Studios Chmielna Duo In The Centre Of Warsaw Near Varso Tower With Parking By Noclegi Renters
Mobiele prijsaanbieding

Studios Chmielna Duo In The Centre Of Warsaw Near Varso Tower With Parking By Noclegi Renters

9.2
Schitterend 48 beoordelingen
151 m van de accommodatie
USD 678 USD 610
per nacht
Rentplanet - Apartamenty Przy Dworcu Centralnym
Mobiele prijsaanbieding

Rentplanet - Apartamenty Przy Dworcu Centralnym

8.9
Fantastisch 38 beoordelingen
184 m van de accommodatie
USD 326 USD 293
per nacht
City Center Gem Huge Patio, Ac & Modern Design
Mobiele prijsaanbieding

City Center Gem Huge Patio, Ac & Modern Design

9.7
Voortreffelijk 47 beoordelingen
198 m van de accommodatie
USD 135 USD 122
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    8 km

    Treinstations

    Warschau Centraal Station
    300 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Beveiliging

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Bordspellen

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • ATM/Geldautomaat
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Apartament Gold 61 te vinden?
      Apartament Gold 61 is in de Centrum wijk van Warschau gesitueerd, op 25 minuten loopafstand van het Museum Frédéric Chopin.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Apartament Gold 61?
      Populaire plekken in de buurt van Apartament Gold 61 zijn onder andere het POLIN Museum, het Museum Frédéric Chopin, het Nationaal Stadion van Warschau.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Apartament Gold 61 te verblijven?
      De huurprijs van Apartament Gold 61 is €93.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Apartament Gold 61?
      Restaurants in de buurt van Apartament Gold 61 zijn onder andere Crema Caffe en Rasoi Indian Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Warschau Frédéric Chopin
    8 km

    Treinstations

    Warschau Centraal Station
    300 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartament Gold 61 Warschau

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten